Nezaradené

LIVESTREAM VEČERNÝCH CHVÁL

LIVESTREAM VEČERNÝCH CHVÁL

Vďaka prostrediu, v ktorom teraz trávime pomerne veľa času, sme sa aj my začali zamýšľať nad tým, čo môžeme ponúknuť tým, ktorí na internete hľadajú zdroj duchovných dobier.

Niektorí už poznáte možnosť napísať úmysel svojich modlitieb, ktorý rady pridáme k našim prosbám. Formulár sa nachádza na hlavnej stránke s prekliknutím na ikone MODLITEBNÉ ÚMYSLY alebo to môžete urobiť prostredníctvom linku: https://www.sdr.sk/index.php/formular-modlitebnych-umyslov/

Prosby, ktoré k nám doteraz prichádzali sme vkladali do modlitieb počas večerných chvál v nedeľu a podnietili nás k tomu, aby sme vás pozvali na streamované vešpery, ktoré pre verejnosť spustíme v nedeľu 14. marca 2021. Môžete sa k nám pridať cez facebook na adrese: https://facebook.com/vykupitelky

Táto ponuka je pre všetkých, ktorí chcú v modlitbe nedeľných večerných chvál pridať svoj hlas k hlasu Cirkvi a zjednotiť svoje srdcia v ďakovaní Bohu, ktorý na nás vo svojej dobrote nezabúda. Veríme, že to posilní pastoráciu povolaní, povzbudí členky našej Duchovnej rodiny SDR a že nás to duchovne spojí s Bohuzasvätenými, príbuznými a známymi. V duchu našej Zakladateľky túžime touto modlitbou prinášať všetkým nádej a ohlasovať Božiu milosrdnú a vykupujúcu lásku.

Ak by ste chceli sledovať texty, môžete si nájsť „VEŠPERY“ v danú nedeľu na webovej stránke, ktorá ponúka liturgiu hodín: https://lh.kbs.sk/default.htm Tešíme sa na čas spoločnej modlitby!

2 comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *